عنوان

اخبار > دیدار سفیر ج.ا.ایران از دانشکده روابط بین الملل دانشگاه بگئو


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار سفیر ج.ا.ایران از دانشکده روابط بین الملل دانشگاه بگئو

حسب دعوت رییس محترم دانشکده روابط بین الملل دانشگاه بگئو ، روز دوشنبه 13 اردیبهشت 95  جناب آقای صبوری سفیر محترم ج.ا.ا یران و آقای شفا ئی رایزن فرهنگی سفارت از این دانشکده دیدن کردند. 

ابتدا آقای شادورسکی رییس دانشکده  وآقای بارووای رییس بخش شرق شناسی به هیئت ایرانی خوش آمد گفتند وپس ازآن  در نشستی صمیمانه در دفتر کار ریاست دانشکده ، گفتگوهای دو طرف پیرامون نحوه تعامل ونیازمندیهای دانشگاه تبادل نظرشد و سپس جناب سفیر به تبیین دیدگاه های ج.ا.یران نسبت به وضعیت زبان فارسی و ایران شناسی و امکاناتی که رایزنی فرهنگی می تواند در اختیار دانشگاه قرار دهد و همینطور در خصوص اعزام دانشجویان زبان فارسی به ایران و تخصیص  سهمیه بورسیه در این رشته پرداخت.

در ادامه این بازدید  جناب سفیر و رایزن فرهنگی نشستی با دانشجویان رشته های مختلف داشتند که زبان آموز فارسی نیز هستند .آقای صبوری در این اجتماع یک ساعته به  امکان ادامه تحصیل در مقاطع فوق لیسانس و دکترای زبان فارسی در ایران اشاره نموده ، وسپس به سوالات حاضرین پاسخ دادند. 


١١:٠٥ - 1395/02/16    /    شماره : ٦٥٠٧٢٤    /    تعداد نمایش : ٢٦٤خروج
دوره دکتری پژوهش‌محور ویژه دانشجویان غیر‌ایرانی
دانشگاه ادیان و مذاهب به‌عنوان تنها دانشگاه تخصصی در حوزه‌ی ادیان و مذاهب در ایران، برای دانشجویان غیر‌ایرانی دوره دکتری پژوهش‌محور برگزار می‌کند. این دوره در 16 رشته مختلف در حوزه ادیان، مذاهب، عرفان، فلسفه و کلام اسلامی، شیعه‌شناسی، و مطالعات زنان برگزار می‌شود. عنوان رشته‌ها در پایان ارائه شده است.
 ٠٠:٤٧ - 1397/05/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز آموزش غیرحضوری (مجازی)
ارتباطات بین‌المللی جمعی از دانشوران حوزه علمیه قم به‌انگیزه گفت‌وگو و تعامل دینی و مذهبی و معرفی اسلام و مکتب تشیع، سبب شد که در سال ۱۳۷۳ مؤسسه‌ای را برای مطالعات و تحقیقات ادیان و مذاهب بنیان‌گذارند تا در آنجا درباره حوزه‌های مطالعاتی ادیان، مذاهب اسلامی، شیعه‌شناسی و مطالعات تطبیقی به‌صورت تخصصی پژوهش کنند.
 ٠٠:٤٣ - 1397/05/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
کنفرانس بین‌المللی "محاسبات و سامانه‌های توزیع‌شده DCHPC2018))" در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات
اولین کنفرانس بین‌المللی "محاسبات و سامانه‌های توزیع‌شده DCHPC2018))" در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با حمایت های مادی و معنوی تعدادی از دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج از کشور در آذر ماه 1397 توسط دانشگاه قم و شرکت تحلیل‌گران پویا اندیش ارتباطات امروز، برگزار می شود.
 ١٢:٠٠ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش مراسم اعطای دیپلم به فارغ التحصیلان خارجی در دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس
در روز شنبه مورخه 7 جولای 2018 برابر با 16/4/1397 مراسم اعطای دیپلم به فارغ التحصیلان خارجی دانشکده پزشکی با تخصص پزشکی و داروسازی در محل تالار اجتماعات دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس، برگزار شد.
 ١٩:٠٠ - 1397/04/19 - نظرات : ٠متن کامل >>