پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧
اخبار > سفر جناب آقای دربندی معاون محترم بین الملل بنیاد سعدی به مینسک


  چاپ        ارسال به دوست

سفر جناب آقای دربندی معاون محترم بین الملل بنیاد سعدی به مینسک

1-   دیدار از دانشگاه اقتصاد

آغاز برنامه های سفر آقای دربندی با ملاقات آقای ویتالی تور معاون بین الملل دانشگاه اقتصاد صورت گرفت که بمدت 1.30 دقیقه بطول انجامید

2-   دیدار از دانشگاه زبانهای خارجی ( اینیاز )

خانم بارانووا ناتالیا پتروونا رییس دانشگاه آقای آلینیک سرگی یوگنییویچ مدیر گروه شرق شناسی خانم یلنا پتروونا معاون علمی دانشگاه  - مدیر بخش روابط بین الملل، از آقای دربندی و گروه همراه ایشان استقبال نمودند .

خانم بارانووا ناتالیا پتروونا ضمن خیر مقدم از ارتباطات رایزنی فرهنگی با این دانشگاه و کمکهای انجام گرفته برای تامین استاد مجرب و همینطور تهیه اقلام آموزشی مورد نیاز از آقای شفا ئی تقدیر و تشکر کرد .

 

3-   در دانشگاه تربیت معلم

ملاقات سوم روز 23 فوریه (5 اسفند 95 ) در محل دانشگاه تربیت معلم بود که با استقبال چند تن از مقامات دانشگاهی منجمله معاون بین الملل دانشگاه و رییس دانشگاه تاریخ ( ارتباطات بسیار خوبی با رایزنی دارند ) و سایر مدیران روبرو بود .

 

در این دیدار ابتدا مهمانان را به کتابخانه ویژه دانشگاه که محل نگهداری کتابهای نادر و انحصاری است بردند و پس از آن از بخش های مختلف دانشگاه دیدار بعمل آمد و در نهایت ملاقات با اساتید و دانشجویان و گفتگو با آنان در باره ایران و زبان فارسی در اتاق ایران شناسی به مدت یکساعت بطول انجامید . بخش تاریخ دانشگاه از تماسها و ارتباطات با رایزنی فرهنگی سفارت کشورمان اظهار خرسندی و تشکر نمودند و زبان فارسی را عاملی برای گفتگوها دانستند .


٢٠:٠٦ - 1395/12/06    /    شماره : ٦٧٢٨٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٦٥خروج
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2166
 بازدید امروز : 91
 کل بازدید : 85893
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.8594
نظرسنجی
طراحی سایت رایزنی فرهنگی ایران در بلاروس را چگونه ارزیابی می کنید ؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

مناسبت ها