عنوان

اخبار > سفر جناب آقای دربندی معاون محترم بین الملل بنیاد سعدی به مینسک


  چاپ        ارسال به دوست

سفر جناب آقای دربندی معاون محترم بین الملل بنیاد سعدی به مینسک

1-   دیدار از دانشگاه اقتصاد

آغاز برنامه های سفر آقای دربندی با ملاقات آقای ویتالی تور معاون بین الملل دانشگاه اقتصاد صورت گرفت که بمدت 1.30 دقیقه بطول انجامید

2-   دیدار از دانشگاه زبانهای خارجی ( اینیاز )

خانم بارانووا ناتالیا پتروونا رییس دانشگاه آقای آلینیک سرگی یوگنییویچ مدیر گروه شرق شناسی خانم یلنا پتروونا معاون علمی دانشگاه  - مدیر بخش روابط بین الملل، از آقای دربندی و گروه همراه ایشان استقبال نمودند .

خانم بارانووا ناتالیا پتروونا ضمن خیر مقدم از ارتباطات رایزنی فرهنگی با این دانشگاه و کمکهای انجام گرفته برای تامین استاد مجرب و همینطور تهیه اقلام آموزشی مورد نیاز از آقای شفا ئی تقدیر و تشکر کرد .

 

3-   در دانشگاه تربیت معلم

ملاقات سوم روز 23 فوریه (5 اسفند 95 ) در محل دانشگاه تربیت معلم بود که با استقبال چند تن از مقامات دانشگاهی منجمله معاون بین الملل دانشگاه و رییس دانشگاه تاریخ ( ارتباطات بسیار خوبی با رایزنی دارند ) و سایر مدیران روبرو بود .

 

در این دیدار ابتدا مهمانان را به کتابخانه ویژه دانشگاه که محل نگهداری کتابهای نادر و انحصاری است بردند و پس از آن از بخش های مختلف دانشگاه دیدار بعمل آمد و در نهایت ملاقات با اساتید و دانشجویان و گفتگو با آنان در باره ایران و زبان فارسی در اتاق ایران شناسی به مدت یکساعت بطول انجامید . بخش تاریخ دانشگاه از تماسها و ارتباطات با رایزنی فرهنگی سفارت کشورمان اظهار خرسندی و تشکر نمودند و زبان فارسی را عاملی برای گفتگوها دانستند .


٢٠:٠٦ - 1395/12/06    /    شماره : ٦٧٢٨٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٩٠خروج
دوره دکتری پژوهش‌محور ویژه دانشجویان غیر‌ایرانی
دانشگاه ادیان و مذاهب به‌عنوان تنها دانشگاه تخصصی در حوزه‌ی ادیان و مذاهب در ایران، برای دانشجویان غیر‌ایرانی دوره دکتری پژوهش‌محور برگزار می‌کند. این دوره در 16 رشته مختلف در حوزه ادیان، مذاهب، عرفان، فلسفه و کلام اسلامی، شیعه‌شناسی، و مطالعات زنان برگزار می‌شود. عنوان رشته‌ها در پایان ارائه شده است.
 ٠٠:٤٧ - 1397/05/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز آموزش غیرحضوری (مجازی)
ارتباطات بین‌المللی جمعی از دانشوران حوزه علمیه قم به‌انگیزه گفت‌وگو و تعامل دینی و مذهبی و معرفی اسلام و مکتب تشیع، سبب شد که در سال ۱۳۷۳ مؤسسه‌ای را برای مطالعات و تحقیقات ادیان و مذاهب بنیان‌گذارند تا در آنجا درباره حوزه‌های مطالعاتی ادیان، مذاهب اسلامی، شیعه‌شناسی و مطالعات تطبیقی به‌صورت تخصصی پژوهش کنند.
 ٠٠:٤٣ - 1397/05/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
کنفرانس بین‌المللی "محاسبات و سامانه‌های توزیع‌شده DCHPC2018))" در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات
اولین کنفرانس بین‌المللی "محاسبات و سامانه‌های توزیع‌شده DCHPC2018))" در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با حمایت های مادی و معنوی تعدادی از دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج از کشور در آذر ماه 1397 توسط دانشگاه قم و شرکت تحلیل‌گران پویا اندیش ارتباطات امروز، برگزار می شود.
 ١٢:٠٠ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش مراسم اعطای دیپلم به فارغ التحصیلان خارجی در دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس
در روز شنبه مورخه 7 جولای 2018 برابر با 16/4/1397 مراسم اعطای دیپلم به فارغ التحصیلان خارجی دانشکده پزشکی با تخصص پزشکی و داروسازی در محل تالار اجتماعات دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس، برگزار شد.
 ١٩:٠٠ - 1397/04/19 - نظرات : ٠متن کامل >>