عنوان

اخبار > فراخوان


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان

به نام خدا

رايزنى فرهنگى سفارت ج.ا.ايران در بلاروس به سازمان ها و ارگان هايى كه نامه مذكور را دريافت كرده اند احترامات خود را ابراز مى دارد و به اطلاع مى رساند كه دبیرخانه جایزه منطقه ای کتاب سال ایران و اسلام در حوزه کشور های روس زبان، با هدف شناسایی و معرفی کتاب های ارزشمند در دو موضوع مطالعات اسلامی و مطالعات ایرانی، در سه بخش تألیف، ترجمه و تصحیح که برای اولین بار طی دوسال گذشته میلادی(2014-2015) به زبان روسی در کشورهای مشترک المنافع چاپ شده است، نخستین جایزه منطقه ای کتاب سال را برگزار می کند. موضوعات و ویژگی های کتاب های برگزیده به پیوست ارسال می گردد.
بدینوسیله از کلیه ناشران، پدید آورندگان و صاحبنظران دعوت می شود یک نسخه از کتاب مورد نظر خود را (یا در صورت (pdf جهت شرکت در این جایزه، تا اول ماه اکتبر 2016 به آدرس ذیل ارسال نمایند: فدراسیون روسیه- مسکو- خیابان نیکولامسکایا شماره 1 – کتابخانه ادبیات خارجی- بنیاد بین المللی ایران شناسی- مسکو؛ یا به ادرس الکترونیکی:

bookaward@mail.ru  rusiran@ifismoscow.org  Info@iranology.ruرایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در بلاروس از همکاری شما کمال تشکر را دارد.دانلود فايل : farakhan.pdf ( 48KB )


٢٣:٤١ - 1395/05/22    /    شماره : ٦٥٧٥٥١    /    تعداد نمایش : ٢٦٣خروج
دوره دکتری پژوهش‌محور ویژه دانشجویان غیر‌ایرانی
دانشگاه ادیان و مذاهب به‌عنوان تنها دانشگاه تخصصی در حوزه‌ی ادیان و مذاهب در ایران، برای دانشجویان غیر‌ایرانی دوره دکتری پژوهش‌محور برگزار می‌کند. این دوره در 16 رشته مختلف در حوزه ادیان، مذاهب، عرفان، فلسفه و کلام اسلامی، شیعه‌شناسی، و مطالعات زنان برگزار می‌شود. عنوان رشته‌ها در پایان ارائه شده است.
 ٠٠:٤٧ - 1397/05/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز آموزش غیرحضوری (مجازی)
ارتباطات بین‌المللی جمعی از دانشوران حوزه علمیه قم به‌انگیزه گفت‌وگو و تعامل دینی و مذهبی و معرفی اسلام و مکتب تشیع، سبب شد که در سال ۱۳۷۳ مؤسسه‌ای را برای مطالعات و تحقیقات ادیان و مذاهب بنیان‌گذارند تا در آنجا درباره حوزه‌های مطالعاتی ادیان، مذاهب اسلامی، شیعه‌شناسی و مطالعات تطبیقی به‌صورت تخصصی پژوهش کنند.
 ٠٠:٤٣ - 1397/05/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
کنفرانس بین‌المللی "محاسبات و سامانه‌های توزیع‌شده DCHPC2018))" در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات
اولین کنفرانس بین‌المللی "محاسبات و سامانه‌های توزیع‌شده DCHPC2018))" در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با حمایت های مادی و معنوی تعدادی از دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج از کشور در آذر ماه 1397 توسط دانشگاه قم و شرکت تحلیل‌گران پویا اندیش ارتباطات امروز، برگزار می شود.
 ١٢:٠٠ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش مراسم اعطای دیپلم به فارغ التحصیلان خارجی در دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس
در روز شنبه مورخه 7 جولای 2018 برابر با 16/4/1397 مراسم اعطای دیپلم به فارغ التحصیلان خارجی دانشکده پزشکی با تخصص پزشکی و داروسازی در محل تالار اجتماعات دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس، برگزار شد.
 ١٩:٠٠ - 1397/04/19 - نظرات : ٠متن کامل >>