پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧
اخبار > انعکاس حضور دردانشگاه اقتصاد


  چاپ        ارسال به دوست

انعکاس حضور دردانشگاه اقتصاد

تمام آثار نمایشگاه صنایع دستی ایران دارای مشخصه ظرافت، لطافت، و هارمونی رنگی هستند. و تولید آن ها با حفظ سنت ها و شیوه کاری هنر باستان که به قرن ها پیش بازمی گردد، آن ها را به یادماندنی و برجسته می کند.

در افتتاح با شکوه این نمایشگاه معاون آموزشی، آقای آندری سدون خاطرنشان کرد: "امروز در این دانشگاه مراسم منحصر به فردی در حال برگزاری است. برای دانشجویان ما این فرصت فوق العاده ای است تا با فرهنگ و تاریخ غنی ایران آشنا شوند. امیدواریم چنین وقایعی به سنت پسندیده ای تبدیل شوند".

رییس دانشکده روابط تجاری بین الملل، خانم ناتالیا پوپوک در این باره چنین گفتند:  مرکز "ایرانشناسی و آموزش زبان فارسی" در سال 2012 در دانشگاه دولتی اقتصاد بلاروس تاسیس شد. در طی این مدت از دانشجویانی که زبان فارسی می آموزند، برای شرکت در مراسم بسیاری که توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در مینسک برگزار شده اند، دعوت به عمل آمده است: نمایشگاه های ر بزرگ کتاب بین المللی، فستیوال های سینمای ایران، مراسم خانه دوستی مربوط به جشن های ملی با همکاری دیگر کشورهای خارجی. رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران، نیز سخنرانی را با موضوع "فرهنگ و زبان ایران" برای اساتید و دانشجویان ایراد کردند.


٠٩:٥٥ - 1395/08/14    /    شماره : ٦٦٤١٨٢    /    تعداد نمایش : ٢٥٣خروج
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2230
 بازدید امروز : 85
 کل بازدید : 85887
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.7656
نظرسنجی
طراحی سایت رایزنی فرهنگی ایران در بلاروس را چگونه ارزیابی می کنید ؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

مناسبت ها