عنوان

اخبار > انعکاس حضور دردانشگاه اقتصاد


  چاپ        ارسال به دوست

انعکاس حضور دردانشگاه اقتصاد

تمام آثار نمایشگاه صنایع دستی ایران دارای مشخصه ظرافت، لطافت، و هارمونی رنگی هستند. و تولید آن ها با حفظ سنت ها و شیوه کاری هنر باستان که به قرن ها پیش بازمی گردد، آن ها را به یادماندنی و برجسته می کند.

در افتتاح با شکوه این نمایشگاه معاون آموزشی، آقای آندری سدون خاطرنشان کرد: "امروز در این دانشگاه مراسم منحصر به فردی در حال برگزاری است. برای دانشجویان ما این فرصت فوق العاده ای است تا با فرهنگ و تاریخ غنی ایران آشنا شوند. امیدواریم چنین وقایعی به سنت پسندیده ای تبدیل شوند".

رییس دانشکده روابط تجاری بین الملل، خانم ناتالیا پوپوک در این باره چنین گفتند:  مرکز "ایرانشناسی و آموزش زبان فارسی" در سال 2012 در دانشگاه دولتی اقتصاد بلاروس تاسیس شد. در طی این مدت از دانشجویانی که زبان فارسی می آموزند، برای شرکت در مراسم بسیاری که توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در مینسک برگزار شده اند، دعوت به عمل آمده است: نمایشگاه های ر بزرگ کتاب بین المللی، فستیوال های سینمای ایران، مراسم خانه دوستی مربوط به جشن های ملی با همکاری دیگر کشورهای خارجی. رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران، نیز سخنرانی را با موضوع "فرهنگ و زبان ایران" برای اساتید و دانشجویان ایراد کردند.


٠٩:٥٥ - 1395/08/14    /    شماره : ٦٦٤١٨٢    /    تعداد نمایش : ٢٧٩خروج
دوره دکتری پژوهش‌محور ویژه دانشجویان غیر‌ایرانی
دانشگاه ادیان و مذاهب به‌عنوان تنها دانشگاه تخصصی در حوزه‌ی ادیان و مذاهب در ایران، برای دانشجویان غیر‌ایرانی دوره دکتری پژوهش‌محور برگزار می‌کند. این دوره در 16 رشته مختلف در حوزه ادیان، مذاهب، عرفان، فلسفه و کلام اسلامی، شیعه‌شناسی، و مطالعات زنان برگزار می‌شود. عنوان رشته‌ها در پایان ارائه شده است.
 ٠٠:٤٧ - 1397/05/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز آموزش غیرحضوری (مجازی)
ارتباطات بین‌المللی جمعی از دانشوران حوزه علمیه قم به‌انگیزه گفت‌وگو و تعامل دینی و مذهبی و معرفی اسلام و مکتب تشیع، سبب شد که در سال ۱۳۷۳ مؤسسه‌ای را برای مطالعات و تحقیقات ادیان و مذاهب بنیان‌گذارند تا در آنجا درباره حوزه‌های مطالعاتی ادیان، مذاهب اسلامی، شیعه‌شناسی و مطالعات تطبیقی به‌صورت تخصصی پژوهش کنند.
 ٠٠:٤٣ - 1397/05/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
کنفرانس بین‌المللی "محاسبات و سامانه‌های توزیع‌شده DCHPC2018))" در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات
اولین کنفرانس بین‌المللی "محاسبات و سامانه‌های توزیع‌شده DCHPC2018))" در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با حمایت های مادی و معنوی تعدادی از دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج از کشور در آذر ماه 1397 توسط دانشگاه قم و شرکت تحلیل‌گران پویا اندیش ارتباطات امروز، برگزار می شود.
 ١٢:٠٠ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش مراسم اعطای دیپلم به فارغ التحصیلان خارجی در دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس
در روز شنبه مورخه 7 جولای 2018 برابر با 16/4/1397 مراسم اعطای دیپلم به فارغ التحصیلان خارجی دانشکده پزشکی با تخصص پزشکی و داروسازی در محل تالار اجتماعات دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس، برگزار شد.
 ١٩:٠٠ - 1397/04/19 - نظرات : ٠متن کامل >>