عنوان

اخبار > برگزاری نخستین بخش از المپیاد فصلی – بلاروس


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نخستین بخش از المپیاد فصلی – بلاروس

روز پنجشنبه 7 اردیبهشت 96 سالن اجتماعات شرق شناسی دانشکده بین الملل دانشگاه بگئو ، شاهد برگزاری نخستین آزمون المپیاد زبان فارسی تحت عنوان " روخوانی " بود که در آن دانشجویان سه دانشگاه (از 4 دانشگاه ) شرکت داشتند و در سه مرحله کتبی ، شفاهی ،گویندگی به رقابت پرداختند .

دراین برنامه که با همکاری رایزنی فرهنگی صورت گرفت 23 دانشجوی شرکت کننده در این رقابت علمی در حوزه زبان فارسی بمدت 3ساعت گفتگو و پاسخ به سوالات داشتند که 4 استاد حاضرنظارت براین امر را عهده دار بودند . آزمون در سه مرحله ابتدایی –پیشرفته – گویندگی(متن خوانی ) انجام شد و درهرمرحله به نفرات اول تا سوم هدایایی اعطا گردید . به اذعان اساتید حاضر در جلسه ، میزان پیشرفت دانشجویان نسبت به گذشته بسیار بهتر بوده و امید است با پذیرش مستمر دوره ای و سالانه بیشتر دانشجویان ، پایگاه زبان فارسی قویتر گردد .

خاطر نشان می شود در پایان هرماه تحصیلی یک عنوان ازبرنامه های زبان فارسی در المپیاد برگزار خواهد شد.( روخوانی – املا – انشاء – شعر خوانی – جمله سازی – داستا ن نویسی – خوشنویسی – و...).


١٥:٠٩ - 1396/02/08    /    شماره : ٦٧٦٦١٤    /    تعداد نمایش : ٢٨٢خروج
دوره دکتری پژوهش‌محور ویژه دانشجویان غیر‌ایرانی
دانشگاه ادیان و مذاهب به‌عنوان تنها دانشگاه تخصصی در حوزه‌ی ادیان و مذاهب در ایران، برای دانشجویان غیر‌ایرانی دوره دکتری پژوهش‌محور برگزار می‌کند. این دوره در 16 رشته مختلف در حوزه ادیان، مذاهب، عرفان، فلسفه و کلام اسلامی، شیعه‌شناسی، و مطالعات زنان برگزار می‌شود. عنوان رشته‌ها در پایان ارائه شده است.
 ٠٠:٤٧ - 1397/05/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز آموزش غیرحضوری (مجازی)
ارتباطات بین‌المللی جمعی از دانشوران حوزه علمیه قم به‌انگیزه گفت‌وگو و تعامل دینی و مذهبی و معرفی اسلام و مکتب تشیع، سبب شد که در سال ۱۳۷۳ مؤسسه‌ای را برای مطالعات و تحقیقات ادیان و مذاهب بنیان‌گذارند تا در آنجا درباره حوزه‌های مطالعاتی ادیان، مذاهب اسلامی، شیعه‌شناسی و مطالعات تطبیقی به‌صورت تخصصی پژوهش کنند.
 ٠٠:٤٣ - 1397/05/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
کنفرانس بین‌المللی "محاسبات و سامانه‌های توزیع‌شده DCHPC2018))" در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات
اولین کنفرانس بین‌المللی "محاسبات و سامانه‌های توزیع‌شده DCHPC2018))" در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با حمایت های مادی و معنوی تعدادی از دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج از کشور در آذر ماه 1397 توسط دانشگاه قم و شرکت تحلیل‌گران پویا اندیش ارتباطات امروز، برگزار می شود.
 ١٢:٠٠ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش مراسم اعطای دیپلم به فارغ التحصیلان خارجی در دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس
در روز شنبه مورخه 7 جولای 2018 برابر با 16/4/1397 مراسم اعطای دیپلم به فارغ التحصیلان خارجی دانشکده پزشکی با تخصص پزشکی و داروسازی در محل تالار اجتماعات دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس، برگزار شد.
 ١٩:٠٠ - 1397/04/19 - نظرات : ٠متن کامل >>